fifa manager 11 polish giga patch 4.0 Inteligentna wyszukiwarka programów. Opuszczone katalogi programów przeszły do pamięci, czas na powiew świeżości.
356 000 legalnych programów

Gry

FIFA Manager 11 - Polish Giga Patch 4.0

 
  • Producent:
  • Licencja: bezpłatna
  • Rozmiar: 3 GB
  • System: Windows
  • Aktualizacja:
 

 

Opis

Polish Giga Patch jest to obecnie jeden z najbardziej rozbudowanych modyfikacji do gry FIFA Manager 11. Jak sama jego nazwa wskazuje rozbudowuje występujące w grze polskie rozgrywki piłkarskie. Jego twórcy włożyli wiele starań, aby gra stała się jeszcze bardziej realistyczna. Zadbali o zaimplementowaniu prawdziwych infrastruktur klubowych i ich budżetach, a także o poziom piłkarzy i sztabów szkoleniowych oraz wszystkich innych elementów związanych z codziennym funkcjonowaniem polskich klubów piłkarskich. Oprócz tego otrzymujemy również ogromną ilość elementów graficznych takich jak realnie odwzorowane stroje i stadiony, wizerunki piłkarzy, trenerów, prezesów, zdjęcia miast, stadionów oraz obozów treningowych.Dodatek zawiera również zbiór wszystkich spotkań derbowych występujących w naszy.. (rozwiń)
Polish Giga Patch jest to obecnie jeden z najbardziej rozbudowanych modyfikacji do gry FIFA Manager 11. Jak sama jego nazwa wskazuje rozbudowuje występujące w grze polskie rozgrywki piłkarskie. Jego twórcy włożyli wiele starań, aby gra stała się jeszcze bardziej realistyczna. Zadbali o zaimplementowaniu prawdziwych infrastruktur klubowych i ich budżetach, a także o poziom piłkarzy i sztabów szkoleniowych oraz wszystkich innych elementów związanych z codziennym funkcjonowaniem polskich klubów piłkarskich. Oprócz tego otrzymujemy również ogromną ilość elementów graficznych takich jak realnie odwzorowane stroje i stadiony, wizerunki piłkarzy, trenerów, prezesów, zdjęcia miast, stadionów oraz obozów treningowych.Dodatek zawiera również zbiór wszystkich spotkań derbowych występujących w naszym kraju, a także opisy większości polskich miejscowości, które mają reprezentantów w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych. W Polish Giga Patch nie mogło zabraknąć autentycznych wizerunków firm inwestujących w polską piłkę, jako sponsorzy strategiczni oraz firmy wspomagające kluby w znacznie mniejszym stopniu. Dodatek zawiera również setki elementów audio, które będą odwzorowywać niepowtarzalna atmosferę na każdym występującym w grze stadionie. Ponadto, dodatek wprowadzi do gry mnóstwo innych mniejszych lub większych zmian, dzięki którym gracz będzie mógł poczuć atmosferę naszych krajowych rozgrywek. Polish Giga Patch dodaje ponad 250 klubów i prawie 5500 prawdziwych zawodników, co odpowiadam kilku tysiącom elementów graficznych oraz atrybutów odpowiednich dla danego zespołu. Całość daje nam kilkadziesiąt godzin ciekawej i emocjonującej przygody z polską piłką. (zwiń)

 

FIFA Manager 11 - Polish Giga Pa..
zgłoś problem

 

Recenzje

Ten program nie ma jeszcze recenzji.
Wiesz do czego służy ten program? Dodaj recenzję.

 

Komentarze

 

Osoby, które pobrały ten program, pobrały też:

Jeśli Ciebie rownież interesują wymienione programy, kliknij na wybrany tytuł.

 

Najczęściej pobierane
Tydzień
Miesiąc
Rok
Najnowsze programy
Windows
Linux
Mac OS
Najnowsze mobilne
Android
Windows Phone
Iphone
 
 
wykonanie: interson.pl